De vervanging van digitale informatieborden bij bushaltes in Overijssel, Flevoland en Gelderland ondervindt opnieuw vertraging.
De borden hadden ruim drie jaar geleden al geïnstalleerd moeten zijn, maar veel haltes beschikken nog over verouderde en vaak defecte borden, waarvan sommige in Flevoland zelfs nog van papier zijn. In totaal moeten 1685 verouderde panelen worden vervangen door moderne, duurzame DRIS-displays. Hoewel de provincies gezamenlijk circa 16 miljoen euro uittrokken voor het project, zijn er tot op heden slechts 514 borden geplaatst in Gelderland en Overijssel, terwijl Flevoland nog geen enkele vervanging heeft ontvangen.
Het contract met de oorspronkelijke leverancier Surtronic werd beëindigd vanwege het niet nakomen van afspraken. Een gerechtelijke procedure loopt momenteel, waarbij boetes geëist worden. Pogingen om een nieuwe aannemer te vinden mislukten, maar de provincies blijven zoeken naar een geschikte partij en zullen de oude borden voorlopig tot het eind van het jaar in gebruik houden.