8 ℃
Uitgestoken hand

Trump wil 10.000 zwaarbewapende vredesonderhandelaars naar Iran sturen

Trump wil 10.000 zwaarbewapende vredesonderhandelaars naar Iran sturen
Foto: charnsitr / Shutterstock.com

WASHINGTON - De Verenigde Staten zijn bereid om direct met Iran te onderhandelen over vrede. Als blijk van goede wil overweegt de Amerikaanse president Trump om 10.000 zwaarbewapende vredesonderhandelaars naar Iran te sturen.

De Amerikaanse president, die bekendstaat om zijn consequente beleid en betrouwbare karakter,  claimt goede gesprekken te voeren over het einde van de oorlog. Als blijk van goede wil overweegt hij om 10.000 zwaarbewapende vredesonderhandelaars in te zetten op Iraans grondgebied.

Snoeiharde argumenten

De 10.000 zwaarbewapende onderhandelaars zijn speciaal getraind om in oorlogsgebied vrede af te dwingen, desnoods met geweld. Dit bijzondere diplomatieke korps, dat voornamelijk is samengesteld uit mariniers en infanteristen, is uitgerust met snoeiharde argumenten zoals machinegeweren en raketwerpers.

Uitgestoken hand

Door de vredesonderhandelingen actief te ondersteunen met gevechtshelikopters en mobiele artillerie, hoopt de Amerikaanse president een vreedzame dialoog op gang te brengen. De logistieke voorbereidingen voor het diplomatieke offensief zijn inmiddels in volle gang. Amerikaanse bases in het Midden-Oosten worden bevoorraad met zware munitie om de vredesargumenten kracht bij te zetten.

“De inzet van 10.000 zwaarbewapende onderhandelaars is alvast een goed begin van succesvolle vredesonderhandelingen”, aldus Trump. De Amerikaanse president verwacht dat Iran deze uitgestoken hand op prijs stelt.

Privacy-instellingen aanpassen
 
Deel dit artikel: