In Tilburg heeft de politie vanochtend met veel moeite een man aangehouden die door de Belgische politie werd gezocht.
De verdachte vluchtte na een stopteken met hoge snelheid in een auto en veroorzaakte daarbij een aanrijding. Tijdens de achtervolging sprong hij uit de rijdende auto en vluchtte te voet verder. De auto reed vervolgens spookrijdend door totdat agenten deze tot stilstand brachten.
De man vluchtte het natuurgebied Huis ter Heide in, waar hij werd opgespoord met hulp van politiehonden en een helikopter. Uiteindelijk kreeg hij een lift van een nietsvermoedende scooterrijder, maar werd alsnog gearresteerd nadat een politieagente de scooterrijder staande hield. Het motief van de man is niet bekendgemaakt.
De actie volgde op een melding van Belgische collega’s over een verdachte auto die vanuit België Nederland was binnengekomen. De politie kon de verdachte zonder noemenswaardige problemen oppakken nadat hij was gestopt door de interventie bij de scooter.

