
VATICAANSTAD - Paus Franciscus heeft op het Sint-Pietersplein iets verstaanbaars gezegd. Het publiek beantwoordde de verstaanbare woorden van de paus met een luid applaus.
De paus werd ter gelegenheid van Pasen naar het balkon van de Sint-Pietersbasiliek gereden. Daar zei hij volgens de NOS iets verstaanbaars. Duizenden gelovigen, die naar het Sint-Pietersplein waren gekomen in de hoop dat de woordjes van de paus verstaanbaar zouden zijn, werden niet teleurgesteld.
“Het was een wonderbaarlijke, bijna spirituele ervaring om de paus iets verstaanbaars te horen zeggen. De paus is de vertegenwoordiger van God op aarde. Als zo’n man dan iets zegt wat daadwerkelijk te verstaan is, ja, dan doet dat wat met je”, zegt een toeschouwer die hoopt dat Franciscus nog heel lang paus blijft.